TUV ISO
9001:2000
 
Pet Odor  

KDV VE NAKLİYE DAHİL SADECE 39 TL
Online satın almak için tıklayınız.

Evcil Hayvan, Kedi, Köpek Kokularında Kesin Çözüm

Muhteşem sonuçlarımızı görmek için mutlaka deneyin.


Herkes benzeri ürünleri ithal ederken biz ürünümüzü dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz.

Fantastic Pet Odor içerdiği koku nötralize edicilerle uygulandığı ortamlarda kokuyu ani olarak nötralize eder. Kedi, köpek vb evcil hayvan kokularını en kısa sürede ortadan kaldırır.

Sevimli dostlarımızı neden bu duruma düşürelim ki !!!

Artık dert etmeyi bırakın. Pet Odor ile her türlü kedi, köpek atığının kokusunu inanılmaz bir hızda en iyi şekilde yok ediyoruz. İster halınızın üzerinde ister koltuk ve kanepelerinizde, ister paspasın üzerinde, ister ayakkabınızın içinde nerde olursa olsun hiç önemi yok. Pet Odor çok güçlü etkisi ile çok hızlı bir şekilde kötü kokuyu bertaraf ediyor.
Uygulama Alanları : Kedi, köpek vb. evcil hayvan barınakları , evlerinizdeki evcil hayvanlarınızın yattığı yerler, kulübeleri vb.

Uygulama Şekli : Uygulanacak ortamda koku yoğunluğuna göre birkaç kez basılarak spreylenir.. Koku kaynağının üzerine uygulanması çok etkilidir. Kedi, köpek kumu vb. ortamların üzerine uygulandığında kokuyu ani olarak keser.
Diğerlerinden farkımız : Diğer parfümler ortamdaki korkunç kokuların üzerine sıkıldığı zaman ortama kendi kokusunu vermeye çalışır. Ancak bu durum sadece kokuların birbirine karışıp daha kötü bir koku almanıza neden olur.

Bizim farkımız burada ortaya çıkmaktadır. Fantastic Pet Odor formülünde bulunan çok özel koku nötralize ediciler sayesinde havada veya ortamda bulunan kötü koku moleküllerine yapışıp onları parçalayarak havayı nötralize eder. Böylece ortamı kokusuz hale getirir. Daha sonra kendi formülünde bulunan ferahlatıcı fresh kokuyu ortama yayar. Böylece hem o kötü kokudan kurtulursunuz hem de ortamdan çok daha hoş bir koku almaya başlarsınız .