TUV ISO
9001:2000
 
Smoke Odor  

KDV VE NAKLİYE DAHİL SADECE 39 TL
Online satın almak için tıklayınız.

 

Neden sigara kokusu çekmek zorunda olasınız ki !

Fantastic Smoke Odor ; sigara içilen ortamlardaki ağır ve kötü kokuyu tamamen nötralize ederek ortamdaki havayı önce nötr hale getirir sonrada kendi üzerindeki ferah kokuyu ortama yayarak ortamın havasını bir anda daha güzel bir hale getirir.

Diğerlerinden en önemli farkımız da budur. Diğer parfümler ortama sadece kendi kokularını yayarak sigara kokusunu bastırmaya çalışmaktadır. Ancak bu çoğu zamanda daha kötü bir kokunun ortamda oluşmasına neden olur. Fantastic smoke odor içindeki nötralize ediciler havada bulunan sigara kokusunun moleküllerine yapışarak onları parçalar ve kokuyu molekül seviyesinde nötralize eder.
Daha sonra ise kendi üzerindeki parfüm molekülleri ise nötralize edilmiş bu moleküllere yapışarak ortamın taze ve ferah bir şekilde kokmasını temin ederler.

Sizler sigara içiyor ve sigara kokusundan rahatsız olmayabilirsiniz peki ya yanınızdakiler . Sizinle sürekli zaman geçirmek zorunda olan aileniz bu durumdan memnun mu sizce ?

Madem sigaradan vazgeçemiyorsunuz o zaman en azından çevrenizdekilere vermiş olduğunuz rahatsızlığı en aza indirmeye ne dersiniz.

Sigara kokusu bilinen en rahatsız edici kokuların başında gelmektedir. Artık onunda bir çözümü var.

Artık salonlarınız, elbiseleriniz, koltuklarınız, perdeleriniz sigara kokmayacak. Fantastic smoke odor bu ve benzeri yerlerin üzerine spreyleme yaparak uyguladığınız andan itibaren kokunun bir anda yok olduğunu görecek ve bir kere kullandıktan sonra asla vazgeçemeyeceğiniz bir sonuç göreceksiniz.

Sigaradan vazgeçemiyorsanız, evin içinde oda oda gezmekte istemiyorsanız fantastic smoke odor sizin en büyük rahatlığınız olacaktır.

Fantastic koku giderim ürünleri insan ve hayvan sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz hiçbir yan etki ile karşılaşmayacağınız bir üründür.

Artık ailenizlede tartışmak zorunda kalmayacaksınız. Evlerde sigara kavgalarına son. Her ailede sigara içen bireyle içmeyen bireyler arasında sürekli bir çekişme yaşanır. Bu durum artık tarihe karışıyor. Fantastic smoke odor ailenizdeki sükuneti tekrar sağlıyor.

Yalnız unutmayın Fantastic smoke odor sigaranın insan sağlığı üzerindeki etkilerini kesinlikle yok etmez. Sadece ortamdaki rahatsız edici kötü kokuyu yok eder.

Bu muhteşem sonuçları görmek ve sigara kokusundan tamamen kurtulmak için daha neyi bekliyorsunuz.

Bir tıklama uzağınızdayız. Online satış yolu ile satılan bu ürünümüze buradan ulaşabilir satın alabilirsiniz.

Bu olağanüstü ürünün kargo ücreti ve kdv dahil fiyatı 39 TL dir.